O mnie

O blogu Sonrisa Craft

Witaj na blogu Sonrisa Craft - the art of crafting. To miejsce powstało, abym mogła dzielić się swoją craftową pasją z innymi. Wcześniej było kilka innych blogów, kilka innych nicków. W końcu jednak postanowiłam całą moją blogową działalność połączyć w jeden wielki projekt. A ponieważ craftowanie jest jedną z moich największych pasji, postanowiłam poświęcić mu właśnie tę stronę.

Na blogu Sonrisa Craft zamierzam przede wszystkim pokazywać prace, które stworzyłam. Najczęściej zajmuję się scrapbookingiem i to właśnie różne twory z tej dziedziny pojawią się tu najczęściej. Możecie więc spodziewać się kartek, artjournali, scrapów i albumów PL (to moja ostatnia miłość). nie wykluczam jednak także innych dziedzin rękodzieła, bo... wiele rzeczy mnie interesuje.

Chciałabym, żeby blog Sonrisa Craft był nie tylko katalogiem moich prac, ale także miejscem, które inspiruje i doradza. Dlatego zamierzam publikować też teksty o tym, co słychać w świecie szeroko rozumianego rękodzieła, relacje ze spotkań i warsztatów, anegdotki z życia craftoholika oraz recenzje sklepów, marek i produktów, z którymi w swojej pasji się spotykam.

Kilka słów o mnie

Mam na imię Ela, choć w sieci funkcjonuję jako Sonrisa. Po hiszpańsku to znaczy uśmiech. Lubię się uśmiechać. Ale jeszcze bardziej lubię, gdy mogę sprawić, ze uśmiecha się kto inny. Dlatego zajęłam się craftowaniem. Dzięki temu mogę stworzyć drobne podarunki dla tych, którzy są mi bliscy. I miło mi, gdy obdarowana moimi pracami osoba uśmiechnie się na ich widok!

Tworzę przede wszystkim w technice scrapbookingu. Jak wiele pasjonatek tej dziedziny, wpadłam po uszy, gdy urodził się mój syn i zapragnęłam uwiecznić nasze wspólne chwile w ręcznie robionym albumie. Potem poszło już szybko - uzależniłam się od papierów, różnego rodzaju mediów i... próbowania nowych form! Teraz najchętniej tworzę artjournale i scrapy. Zdarza mi się stworzyć kartki. Zaczynam też swoją przygodę z Project Life. Być może będzie to moja kolejna prawdziwa miłość?

Oprócz craftowania lubię czytać, gotować, bawić się z dzieckiem, odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi. Ćwiczę capoeirę, praktykuję jogę, biegam i medytuję. To pomaga mi być szczęśliwym i uśmiechniętym człowiekiem. Bo nick Sonrisa przecież zobowiązuje!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz: noga.elzbieta@gmail.com. Zachęcam też do śledzenia mojej strony na Facebooku oraz konta na Instagramie.

O projekcie Sonrisa


Blog Sonrisa Craft jest częścią większego blogowego projektu. Zaczęło się od Sonrisa Art - the art of living. Najpierw miał to być blog craftowy, później zaczęły się też pojawiać recenzje przeczytanych książek i wpisy lifestylowe. Po głowie zaczął mi chodzić pomysł, by podzielić to wszystko na osobne strony, istniejące jednak w sieci pod wspólnym szyldem. W rezultacie powstały cztery miejsca:
Sonrisa Art - the art f living - blog lifstylowy o życiu w zgodzie z zasadami minimalizmu i slow life, o smakowaniu drobnych życiowych radości i o poszukiwaniu szczęścia:
https://sonrisaart.wordpress.com/


Sonrisa Books - the art of reading - blog czytelniczy, na którym umieszczam przede wszystkim recenzje przeczytanych książek, ale też ciekawostki z książkowego świata:Sonrisa Food - the art of eating - blog poświęcony zdrowemu odżywianiu, filozofii jedzenia i prawidłowej diecie:

http://sonrisafood.blogspot.com/
I oczywiście blog Sonrisa Craft - the art of crafting, na którym jesteś teraz.

Loga wszystkich tych blogów stworzyła fantastyczna i nieoceniona Wiola z firmy ArtViol, która potrafi wyczarować także piękne projekty różnego rodzaju banerów, ulotek, wizytówek i wszystkiego, czego można sobie wymyślić!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz